Tallinnas, 16. aprill 2021

 

DEPO annetab toiduained lasterikastele peredele

 

 

Pärast Terviseameti korraldust sulgeda DEPO toidu-, lemmiklooma- ja esmatarbekaupade osakonnad, pole DEPO veel saanud ajutist luba kauplus taasavada. Kuna kaupluses on endiselt märkimisväärne hulk toiduaineid, otsustas ettevõte kõlblikud toiduained annetada Eesti Lasterikaste Perede Liidule.

 

„Leiame endiselt, et Terviseameti otsus kahjustab konkurentsi ja halvendab epidemioloogilist olukorda. Palju ohutum on sisseoste teha kaupluses, kus on efektiivne õhuvahetus ja suur õhuhulk nagu DEPO kaupluses,“ rõhutab DEPO turundusdirektor Rimants Jugans.

 

Terviseameti otsuse juures pole juriidilist või loogilist seletust, miks tohib avatud olla kaubanduskeskuses asuv toidupood, ent DEPO kauplus on sunnitud sulgema oma toiduosakonna, mis on mahult keskmise toidupoe suurune.

 

„Suurtes peredes on lisaks suuremale rõõmule ka rohkem vajadusi. Me rõõmustame iga pere juurdekasvu üle DEPO kollektiivis. Seetõttu otsustasime sel korral toiduained annetada Eesti Lasterikaste Perede Liidule. Usume, et lasterikastele peredele on meie tugi kasulik,“ ütleb DEPO turundusdirektor Rimants Jugans.

 

Hetkel jätkavad tööd e-pood DEPO online ja drive-in ala ning avatud on ka aiakaupade välimüügi ala.